ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Алгоритм організації освітнього процесу під час змішаного та дистанційного навчання у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №96 ім.О.К. Антонова в умовах тимчасового режиму

Відповідно до НАКАЗУ від 2 квітня 2021 року № 31 «Про організацію роботи закладу освіти у дистанційному форматі навчання з 5 квітня 2021 року», з 5 квітня 2021 року до поліпшення епідеміологічної ситуації освітній процес у школі буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання для учнів 1-11 класів.

Дистанційне навчання здійснюється: у синхронному режимі – на базі сервісу Zoom Videо Communications та в асинхронному режимі – використовуючи освітню платформу Google Classroom (де розміщуються мультимедійні матеріали, посилання на конференції Zoom або особисті ідентифікатори вчителів) та інші електронні ресурси.

Онлайн-уроки для 5-11 класів проходять відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, згідно з розкладом уроків (Посилання на розклад уроків на ІІ семестр 2020-2021 н.р.) та згідно з розкладом дзвінків.

Онлайн-уроки для 1-4 класів проходять відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, згідно з розкладом уроків (Посилання на розклад уроків на ІІ семестр 2020-2021 н.р.) та згідно з розкладом дзвінків.

— Щоденний контроль стану здоров’я та причин відсутності здобувачів освіти під час проведення онлайн-уроків (до 9:00 ранку).

— Оцінювання результатів навчання здобувачів освіти ведеться в е-журналах «Єдина школа» та «ATOMS».

— Онлайн- зв’язок\спілкування у визначений час між учасниками освітнього процесу (учителями, батьками та учнями школи) відбувається через електронну скриньку вчителя (Посилання на базу електронних адрес всіх вчителів).

Директор школи                                                  Лариса ЖУК

Дистанційна освіта управлінські практики та адміністрування

Телепроєкт «Відкритий урок» для учнів 7-11-х класів

Психологічний  супровід  під час карантину

Орієнтовний план роботи психолого-соціальної служби на період дистанційного навчання з 5.04.2021 по 16.04.2021 р.

Орієнтовний план роботи психолого-соціальної служби на період дистанційного навчання з 11.01.2021 по 25.01.2021 р.

Алгоритм організації освітнього процесу під час змішаного та дистанційного навчання у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №96 ім.О.К. Антонова в умовах тимчасового режиму

Модель організації тимчасового режиму закладу на період карантину та тимчасовий порядок організації освітнього процесу у ЗЗСО №96