ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Практичний психолог — Мещерякова Марина Павлівна

Як тренувати емоційний інтелект?

Емоційний інтелект – це здатність розуміти та керувати власними емоціями, а також розуміти емоції інших людей. Емоційний інтелект можна і необхідно розвивати. Це допоможе вам не лише досягнути вершин у професійному плані, а й більше полюбити власне життя.

* Усвідомте власні емоції. Запитайте себе, чим корисна для вас емоція, яку ви відчули саме в цей момент. Потім прослідкуйте, що ви відчували найчастіше і спробуйте проаналізувати чому.

* Розвивайте емпатію. Зрозуміти емоції іншої людини буває дуже складно. Але намагайтеся деколи ставати на її місце. Найкраще допоможе зрозуміти, що відчуває ваш співрозмовник, вміння слухати.

* Шукайте мотивацію. Часто саме емоції є тією рушійною силою, яка з середини змушує вас вийти із зони комфорту і впевнено рухатися вперед. Щоб тренувати вміння внутрішньої мотивації, потрібно знаходити щось хороше навіть під час провалу. Ставте невеликі цілі, які вас надихають, і після їх досягнення відчуйте свої піднесенні емоції та нагородіть себе.

* Покращуйте навички спілкування. Важлива складова емоційного інтелекту – мистецтво взаємодії з іншими людьми. Намагайтеся зрозуміти свого співрозмовника, вивчайте конфлікти, щоб знати способи їх вирішення, та вчіться хвалити інших людей.

Пам’ятки для батьків «Профілактика суїцидальної поведінки серед дітей»

Пам’ятки щодо безпечної поведінки дітей у цифровому середовищі

«Тільки не мовчи»

Поради психолога 

Психологічний  супровід  під час карантину

ВПРАВА  «Сонечко»

Як пережити карантин і залишитися спокійними батьками?

Щоб запобігти емоційному виснаженню

Вправи на розслаблення

Корисні посилання для організації консультативної, просвітницької, профілактичної роботи та самоосвіти