Презентація 9-х класів “Діалог держав”

З метою підготовки учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації, набуття громадянських якостей та вмінь, отримання необхідної освіти та підготовки до життя в європейському і світовому просторі у СШ № 96 імені О.К. Антонова відбулася презентація 9-х класів.

Учні 9-а класу представляли запальну та казкову Туреччину з її традиціями, піснями та танцями.

Учні 9-Б класу показали нашу рідну Україну у чудовій інсталяції опери “Запорожець за Дунаєм” та вразили всіх присутніх оперним співом, українськими танцями та вишуканим національним вбранням.

Дякуємо учням 9-х класів та класним керівникам – Міненко Світлані Олександрівні та Ласьковій Яні Анатоліївні за яскравий, талановитий виступ та цікаве розкриття теми своєї презентації.