Свято «30 вереснева зустріч в Незалежній Україні»

1 вересня 2021 року в спеціалізованій школі 96 ім. О. К. Антонова урочисто та з любов’ю до рідної, єдиної України пройшло свято «30 Вереснева зустріч в Незалежній Україні».

Випускники вивели на свято маленьких першачків, трішки схвильованих, але з щирими посмішками на обличчях, яких наша шкільна родина привітно зустріла на подвір’ї школи.

Учні 11 класу, наші мужні хлопці, внесли Державний прапор України та прапор рідної 96 школи і зазвучав Гімн України.

Зі святом дня Знань, яке об’єднує всі покоління, з початком нового навчального року та з 30 річницею Незалежності нашої країни, усіх присутніх привітала директор школи — Жук Лариса Вікторівна та побажала міцного здоров’я, наполегливості, натхнення та нових звершень.

Президент учнівського самоврядування «АН-96» — Ващенко Михайло звернувся до учнів та вчителів з побажанням бути креативними, активними та цілеспрямованими, а головне — гордо нести ім’я «Антонівець». Після чого пролунав Гімн школи у виконанні випускниць 11-го класу.

Яскравим та особливим був патріотичний флеш-моб у виконання 5-х, 9-х та 11-го класів, який завершився традиційним врученням учням 1-х та 11-го класів короваїв.

І нарешті настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли спів Першого дзвоника, у руках маленьких першокласників покликав усіх пізнавати світ та досягати нових успіхів у навчанні.

Перед тим, як зайти у класи та розпочати Перший Урок, випускники подарували першокласникам кольорові олівці та яблучко, символ нових знань та ідей, а малеча привітала їх своєю іграшкою, що є чудовою традицією в нашій школі вже котрий рік поспіль.

Бажаємо всім у новому навчальному році, щоб ваше шкільне життя було яскравим та радісним, а навчання ефективним та результативним!

А ми, ваші вчителі та наставники, докладемо для цього максимальних зусиль!