12.04.2021 р. Всесвітній день авіації і космонавтики

Вперше в історії людства 60 років тому було здійснено політ у космос. Наша школа з гордістю носить ім`я видатного авіаконструктора О. К. Антонова!

Сьогодні було проведено ряд заходів в дистанційному форматі:

• Здобувачі освіти 3-Б класу переглянули відеофільм і відеоролики про першого в світі радянського космонавта Ю. Гагаріна, про першого українського космонавта Леоніда Каденюка, про неоціненний внесок інших видатних українських вчених- авіаконструкторів у розвиток авіаційної та космічної галузей. Діти з задоволенням брали участь в онлайн вікторині.
  • А свої враження виклали у малюнках і долучились до онлайн-виставки учні 5-7 класів «Авіація і космонавтика».
  • Здобувачі освіти 8-Б класу написали есе на теми: «Значення авіації в світі», «Чому виникла авіація», «Значення України у світовій авіації і космонавтиці».
  • Ващенко Михайло, президент лідерів «АН-96», розробив та провів онлайн-опитування щодо авіації та космонавтики серед 5-11 класів нашої школи та серед інших закладів освіти Святошинського району.

Вітаємо переможців 96 школи за результатами онлайн опитування до Всесвітнього дня космонавтики і авіації, з середнім балом класу:

За результатами опитування, серед закладів освіти Святошинського району, з середнім балом на школу переможцями стають:

Натисніть, щоб переглянути відео

Ващенко Михайло учень 8Б кл — учасник загальношкільного фестивалю «Таланти твої, школо — 2021!»