7 квітня — Всесвітній день здоров`я

7 квітня 2021 року здобувачі освіти та вчителі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів N 96 ім. О. К. Антонова долучилися до Всесвітнього дня здоров`я.

Здоров`я — це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички, щодо ведення здорового способу життя: заняття спортом та фізичною культурою, здорове харування, емоційний стан, більше займатися спортом, коли проводять час біля комп`ютера.

В 3А класі пройшла онлайн-презентація на тему «Ваше здоров`я у ваших руках». Учні презентували свої фото, як вони вдома, в онлайн-режимі, займаються улюбленими видами спорту та відобразили свої корисні звички у малюнках.

Лідери учнівського самоврядування організували челендж #моя_здорова_звичка . Та поділились своїми відео та фото у лідерському Classroom.

Вчителі фізичної культури, хореографії та викладачі спортивних гуртків закладу освіти також на своїх заняттях розпів или дітям про важливість здорового способу життя та користь фізичних вправ.

Натисніть, щоб переглянути відео