09.03.2021 р. Підсумки XIX загальношкільного фестивалю «Таланти твої, школо — 2021!»

В цьому році фестиваль вперше проходив в онлайн форматі, але це не завадило кожному бажаючому проявити та показати себе і свої таланти. Кількість обдарованих та талановитих учнів у #рідній96 просто неймовірна. Діти отримали грамоти у різних творчих номінаціях, за активну участь у роботі учнівського самоврядування, за досягнення у навчанні, перемоги в олімпіадах.

Традиційно, за підсумками року, серед молодшої, середньої та старшої школи було обрано та нагороджено «Найактивніший КЛАС РОКУ». Вітаємо здобувачів освіти та класних керівників 2-А, 6-А та 11 класів, за активну участь у житті школи та високі досягнення у навчанні!!!

Натисніть, щоб переглянути відео

Дякуємо всім, хто взяв участь, продемонстрував свої таланти!!! Відео переможців фестивалю можна переглянути на нашому YouTube-каналі #рідноі96 #таланти #обдарованамолодь #вітаємопереможці