День Святого Валентина

14 лютого — День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У СШ № 96 імені О.К. Антонова, у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні день, коли можна приділити більше уваги та потурбуватися про близьких та друзів…

Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками.

Учні школи організували  святковий концерт “Образи вічного кохання”, де продемонстрували неймовірні історії кохання! Представлені пари Наталка Полтавка і Петро, Іван — царевич та цариця жаба, Пігмаліон та Галатея, Проня Прокопівна та Голохвастов, Ромео і Джульєта, Аріель та Ерік, Шрек та Фіона подарували радість та любов оточуючим.

Також, 14 лютого стартувала акція “Серце героєві”, на якій учні готують листівками-подяки бійцям зони АТО, щоб подарувати краплинку своєї доброти, любові та турботи.

Кожен учасник цього дня  переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.