Вітаємо Ващенка Михайла, нового президента лідерів учнівського самоврядування «АН-96» на відповідальній посаді.

26 січня 2021 року у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів N96 імені О. К. Антонова було оголошено нового президента лідерів учнівського самоврядування «АН-96» — Ващенка Михайла здобувача освіти 8Б класу!!!

Бажаємо успіхів, цілеспрямованості, натхнення, креативу та розвитку!

2 березня відбулась посвята Ващенка Михайла у президенти лідерів учнівського самоврядування «АН-96».

Новообраний президент вступаючи на посаду, присягнув:

•Піклуватися про добре ім’я та честь школи.

•Зберігати та примножувати традиції які діють у школі.

•Дотримуватися «Кодекса честі Антонівця».

•Старанно виконувати свої обов’язки.

•Дослухатися до думок інших лідерів учнівського самоврядування.

•Представляти школу у міжшкільних відносинах.

•Забезпечувати розвиток Учнівського самоврядування.

В цьому році була започаткована нова традиція. Ващенку Михайлу було вручено символ лідера, символ «Справжнього Антонівця» — значок із зображенням літака О. К. Антонова, який буде передаватися від президента до президента!

Вітаємо Михайла на відповідальній посаді, бажаємо успіхів та розвитку. Віримо, що він буде з честю носити ім’я «Справжній Антонівець» і з гордістю прославляти рідну школу!!!

Натисніть, щоб переглянути відео