УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до НАКАЗУ від 2 квітня 2021 року № 31 «Про організацію роботи закладу освіти у дистанційному форматі навчання з 5 квітня 2021 року», з 5 квітня 2021 року до поліпшення епідеміологічної ситуації освітній процес у школі буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання для учнів 1-11 класів.

— Дистанційне навчання здійснюється:

• у синхронному режимі – на базі сервісу Zoom Videо Communications
  • в асинхронному режимі – використовуючи освітню платформу Google Classroom (де розміщуються мультимедійні матеріали, посилання на конференції Zoom або особисті ідентифікатори вчителів) та інші електронні ресурси.

— Онлайн-уроки для 5-11 класів проходять відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти:

— Онлайн-уроки для 1-4 класів проходять відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти:

Щоденний контроль стану здоров’я та причин відсутності здобувачів освіти під час проведення онлайн-уроків (до 9:00 ранку).

— Оцінювання результатів навчання здобувачів освіти ведеться в е-журналах «Єдина школа» та «ATOMS».

— Онлайн- зв’язок\спілкування у визначений час між учасниками освітнього процесу (учителями, батьками та учнями школи) відбувається через електронну скриньку вчителя (Посилання на базу електронних адрес всіх вчителів).

Директор школи                                                  Лариса ЖУК