УВАГА!!! Важлива інформація!

З понеділка 14.09.2020 року Київ входить у «помаранчеву зону» карантину відповідно до рішення «Про нові епідемічні рівні» державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Згідно з моделю організації тимчасового режиму закладу на період карантину та тимчасового порядку організації освітнього процесу ЗЗСО #96 рекомендовано організувати змішане навчання для учнів 8-11 класів.
Класні керівники 8-11 класів поділять дітей на групи для відвідування школи. Одна частина класу відвідує школу у І тиждень (з 14.09 по 19.09), інша частина у ІІ тиждень (з 21.09 по 25.09). Навчання для частини дітей, які знаходяться вдома, буде проводитись он-лайн згідно розкладу уроків використовуючи платформу Zoom Videо Communications.
Для учнів 1-7 класів продовжити повністю очне навчання з посиленням контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних норм.
Відповідальність за життя та здоров’я дітей, які знаходяться в закладі освіти несуть вчителі закладу освіти.
Відповідальність за життя і здоров’я дітей, які не знаходяться у закладі освіти і тиждень навчаються он-лайн несуть батьки дитини.