УВАГА!!! Інформація щодо завершення навчального року

23.04. 2020  р.                                                             №

Про скасування наказу

від 10.03.2020 № 25

«Про порядок закінчення 2019-2020

навчального року та проведення державної

підсумкової атестації в школі»

Відповідно до частини 3 ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку переведення учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  30 липня 2015 року за № 924/27369, на виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-213 від 16.04.2020 «Щодо проведення підсумкового оцінювання  та організованого завершення 2019-2020 навчального року», листа  Департаменту освіти і науки м. Києва  від 23.04.20 №063-2282, рішення педради від 10.03.2020 (протокол № 4), рішення педради від 16.04.2020 (протокол № ____ ) та з метою організованого завершення навчального року та проведення державної підсумкової атестації,

наказую:

1.Скасувати наказ по школі від 10.03.2020 № 25 «Про порядок закінчення 2019-2020 навчального року та проведення державної підсумкової атестації в школі».

2.Завершити 2019-2020 навчальний рік 29 травня, відповідно до структури,  визначеної  на початку навчального року.

3.Заступникам директора з навчально-виховної роботи Барановській С.М., Запольській Г.В., Бородіній О.В.:

3.1.Організувати освітній процес в умовах дистанційного навчання, у тому числі планування кількості та обсягу завдань та контрольних заходів, з урахуванням принципу  здоров’язбереження, запобігаючи емоційному, ментальному та фізичному перевантаженню учнів;

3.2..Забезпечити дотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють діяльність загальноосвітніх навчальних закладів, при здійсненні тематичного, семестрового, річного і підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах дистанційного навчання.

3.3 Розробити та затвердити  графіки видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти (9 клас) з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог.

3.4.Забезпечити виконання робочих навчальних планів, навчальних програм та здійснити відповідні перевірки.

3.5. Прийняти шкільну документацію та підготувати її до здачі в архів після послаблення карантинних обмежень;

1. Педагогічним працівникам школи:

4.1. Продовжувати освітній процес в умовах дистанційного навчання, у тому числі планування кількості та обсягу завдань та контрольних заходів, з урахуванням принципу  здоров’язбереження, запобігаючи емоційному, ментальному та фізичному перевантаженню учнів;

4.2. Забезпечити всім учням доступ до навчальних матеріалів та завдань шляхом використання різних засобів обміну інформацією;

4.3.Організувати проведення окремих дистанційних консультацій для учнів, які хворіють або перебувають у режимі самоізоляції;

4.4. З  метою недопущення перевантаження учнів і раціонального використання часу скоригувати раніше затверджені графіки контрольних робіт за ІІ семестр та подати заступникам  до 27 квітня.

4.5.  Провести підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів, виконання навчальних програм, враховуючи результати оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання за другий семестр до 20 травня;

4.6. Організувати роботу з дітьми, які з різних причин не були охоплені дистанційним навчанням у період карантину, за індивідуальним навчальним планом до 01.07.2020 у разі відкриття шкіл у червні 2020 року та фізичної присутності дитині в місті, підтвердження можливості перебування учня в дитячому колективі та за згодою батьків.

4.7. У разі неможливості повернення учня до закладу освіти в період до 01.07.2020 р. освоєння ним пропущеного матеріалу за індивідуальним навчальним планом буде забезпечено у 2020-2021 навчальному році.

4.8.Завершити оформлення шкільної документації, зокрема заповнення класних журналів, після прийняття Урядом рішення щодо послаблення карантинних обмежень;

4.9.Оформити  та видати в онлайн – режимі свідоцтва досягнень ( 1-2 класи), табелів навчальних досягнень учнів ( 3-8, 10 класи) не пізніше 15 червня 2020 року.

4.10. Зробити запис звільнений(а)» в колонці ДПА у відповідних документах про освіту учнів 4 та 9 класів відповідно до наказу МОН від 30 березня 2020 року № 463.

1. Класним керівникам провести в онлайн-режимі первинний інструктаж з безпеки життєдіяльності та профілактичну бесіду з учнями напередодні літніх канікул до 28,29 травня та зробити відповідні записи в журналах інструктажів класу після послаблення карантинних обмежень.
  2. Учні 11-х класів складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання (далі — ЗНО) відповідно до Календарного плану підготовки та проведення ЗНО 2020 року зі змінами, внесеними на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 06 квітня 2020 року № 480. Документи про здобуття повної середньої освіти учні отримують після проходження ДПА.

7.Затвердити наказом рішення педагогічної ради про переведення учнів 1-4, 5-8,10 класів до наступних класів  до 01.07.2020 р.

1. Затвердити наказом рішення педагогічної ради про видачу документів про освіту та випуск із ЗЗСО учнів 9-х класів – до 15.06.2020 р.
  2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступників з навчально-виховної роботи згідно їх посадових обов’язків.

Директор школи                                      Лариса ЖУК

З наказом ознайомлена:                                        С.М.Барановська