Проектна робота та вікторина з англійської мови у 4-х класах

19.02.2020 у 4-Б класі була проведена проектна робота на тему: «Helping the environment». Під час проекту учні обговорювали не тільки причини забруднення навколишнього середовища, а й про ідеї,які допомагають покращити стан навколишнього середовища.Під час проекту учні були активними і показали гарні знання щодо покращення умов навколишнього середовища.

Також була проведена вікторина «Повсякденна англійська мова» серед 4-тих класів. Перемогла команда 4-Б класу. Перевірялися знання учнів з вивчених тем у цьому навчальному році, а також перевірялися навички читання, написання слів та переклад речень. Учні активно відповідали, згуртовано працювали та обгрунтовували свої відповіді, вболівали за свою команду.