День другий. Конкурси

18/02/2020 у 1-А класі було  проведено конкурс «Моя найкраща літера». Діти із захопленням оздоблювали свої літери, виготовляли об’ємні літери, викладали пластиліном, із лего, фольги та гафрірованої бумаги, навіть випікали вдома. Продовження конкурсу завтра в 1-ших та 2-гих класах.

18.02.2020 у 5-А класі було проведено гру «Guess the word!». Діти за допомогою слів-підказок відгадували назви країн, мультфільмів та їхніх героїв, місць для гри та будівель у місті. Усі діти брали участь у грі. У кінці було підбито підсумки і визначено переможців гри. На фото «Найкращі знавці англійської мови 5-А класу»

Також пройшов конкурс караоке » Найвідоміші англійські пісні».

Прозвучали пісні» DODO», Last Christmas», Bad Guy» , «Yesterday» та інші. Дітии з радістю підспівували і  підтримували  один одного.