Бесіда «Кібербулінг. Протидія»

Шкільний офіцер поліції Полюхович М.М. 14.05.2019 провів   бесіду для учнів 9-11 класів на тему: Кібербулінг. Протидія. Спочатку детально розповів про види булінгу, серед яких найбільш розповсюдженими є психологічний і фізичний булінг. Проте, як наслідок поширення ролі комунікаційних технологій: телефонного зв’язку, Інтернету та соціальних мереж, з’являється новий вид цькування – кібербулінг, який проявляється в образливих повідомленнях з погрозами, відредагованих фотографіях, блокуванні акаунтів і навіть шантажі. Зокрема, під час бесіди зі школярами поліцейський надав дієві поради, до кого потрібно звернутись по допомогу у випадку насилля.

Також для учнів 7  класів була проведена бесіда про небезпеку вживання наркотичних речовин та тютюнокуріння і алкоголю.