День пам’яті  та примирення

Летять роки,а память не зітреться,

Щемить відлуння давньої грози…

9 травня приросло до серця

Як вічне свято радості й сльози

День пам’яті  та примирення — пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. До Дня Пам’яті та Примирення у спеціалізованій школі № 96 імені О.К.Антонова, відбулися ряд заходів. Учні 5-8 класів організували виставку малюнків приурочену до цієї дати. Учні молодшої школи дізналися більше про День Пам’яті та Примирення від випускників нашої школи з живої газети. Також, для всі у фоє школи транслювали документальні фільми. Майже кожен учень спеціалізованої школи № 96 імені О.К. Антонова, мали на грудях червоний мак, що символізує пам’ять жертв Першої світової війни та жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року.