Педагогічна рада 25.03.2019 р. «Впровадження нового Державного стандарту початкової освіти»

25 березня 2019 року в спеціалізованій школі №96 пройшла педагогічна рада «Впровадження нового Державного стандарту початкової освіти». Заступник директора, Запольська Г.В., ознайомила усіх присутніх з основними принципами та положеннями нового Державного стандарту. Галина Валеріївна зробила акцент на новаціях в початковій школі, а саме: впровадженні педагогіки партнерства, інтеграції в освітньому процесі, реалізації компетентнісного підходу в освіті.
Вчителі початкових класів Васильєва І.М., Сорокіна Т.Г. в практичній частині педради ознайомили колег з новими формами та методами роботи НУШ, зокрема: було проведено ранкове коло на тему «Вчись бачити позитивне» ,створено лепбуки –»Бути модним –це..», «Конфлікти та способи їх подолання», використано метод «Кубування» у вирішенні життєвих ситуацій, організовано роботу з Lego «Від гри до знань». Вчителі на практиці змогли оцінити переваги нового Державного стандарту та ефективність новітніх методів та форм навчання.