День вишиванки

Вишиванка – це особлива національна традиція українців. А сам День вишиванки – хоч поки ще й не офіційне свято – покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

20 травня було проведено флешмоб «Вишиванка — генетичний код нації». Організували та провели лідери учнівського самоврядування, педагог-організатор та учитель мистецтва.

Класні керівники 1-11 класів провели в класах онлайн-виховні заходи присвячені Дню вишиванки.

Для учнів початкових класів , педагогом- організатором Азаровою Г.В., було проведено майстер-клас з малювання «Намалюй вишиванку» 🖌️🎨🖼️Під час майстер-класу кожна дитина дізналася про основні орнаменти вишиванки, значення кольорів та змогла намалювати геометричний орнамент.На завершення всі прикрасили власну вишиванку.

На уроках трудового навчання разом з Тамарою Олександрівною учні 5-А, 6-А та 7-В класів, виготовляли вишиванку орігамі та вітають всіх з святом ВИШИВАНКИ!