Навчальна Екскурсія до Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка НАН України для учнів 10-11 класів

23 жовтня учні 10-11 класів, під керівництвом вчителя технології, інформатики Нікітіної Марії Ігорівни здійснили екскурсію до Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка НАН України . Учні закріпили теоретичні знання, отримані на уроках технології, з створення та вигляду ландшафтних композицій, ознайомившись з практичним застосуванням навичок садівничого мистецтва та декорування інтер’єру, плануванням території, використанням декоративних елементів, квітково-рослинних композицій різних етнічних стилей країн Сходу 🌅🕌Також учні завітали до оранжереї в якій ростуть деякі рідкі тропічні рослини, подивилися композиції різних регіонів світу. Визначили рослини та композиції, що можна використовувати у озелененні та декоруванні інтерьєру.