20.09.21-24.09.21 рр. Тиждень історії

Згідно з планом роботи школи та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення навчальних предметів, формування уміння використовувати теоретичні знання в  різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України, формування історичних компетентностей, розвитку творчих здібностей, логічного та аналітичного  мислення, вміння висловлювати та відстоювати власну думку, формування естетичного смаку учнів з 20 по 24 жовтня в школі було проведено «Тиждень історії », гаслом якого стали слова «Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього»   (Міґель де Сервантес Сааведра).

Проведення тижня історії було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про історію рідного краю.