День пам’яті Героїв Небесної Сотні

«Вас пам’ятати будемо завжди

Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні

За нашу й вашу мирну Україну…»

«Герої не вмирають» — перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

18-20 лютого 2019 року у СШ № 96 імені О.К. Антонова, з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні: виховні години «День пам’яті Небесної сотні», виставка малюнків “Герої не вмирають”(1-4кл.), конкурс відеороликів “Небесна сотня”(7-11кл.), всі учні школи взяли участь в акції «Серце для героя», в якій вони писали слова подяки для воїнів АТО на власноруч зроблених серцях.

20.02. учні 5- 6 класів зробили панно побажань “Вам, мої герої”.  Для гостів та учнів школи демонструвалися відеоролики учнів “Небесна сотня” у фоє школи.

А для учні 7-11 кл. була проведена  лінійка-реквієм, на якій поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання.  «Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заході.