17.05.2021 р. Тиждень Безпеки Дорожнього Руху та ІІ етап Всеукраїнського змагання Хештег-Марафон #SafetyChallenge

17 травня у рамках тижня Безпеки Дорожнього Руху та участі шкільної команди «АН-96» #0418 у ІІ етапі Всеукраїнського змагання Хештег-Марафон #SafetyChallenge Кіт Юрій Петрович — інструктор з водіння провів лекції для учнів 7-10 класів на теми: «Світловідбивачі» та «Правила їзди на велосипеді».

Дякуємо за цікаву, актуальну та корисну інформацію!!!

Покращіть свої знання — подивіться лекцію за посиланням

18 травня представники патрульної поліції провели практичні заняття з учнями 1-х та 8-х класів на теми: «Безпечна поведінка в автомобілі» та «Безпечна дорога до школи».

У рамках кампанії «Пристібайся — не жахайся», використовуючи симулятор ДТП💥, продемонструвала дітям необхідність обов’язкового використання ременів безпеки!

Дякуємо нашому шкільному офіцеру — Полюховичу Миколі Миколайовичу, старшому лейтенанту поліції, старшому інспектору відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві, та Паштальян Лесі Василівні, старшому лейтенанту поліції, інспектору відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві!!!

🚦96 за безпеку🚦 #SafetyChallenge #Love30 #TrafficChallenge #0418 #рідна96

Натисніть, щоб переглянути фото