План тижня художньо-естетичного циклу та трудового навчання

План заходів  тижня  художньо-естетичного циклу

( 21.01.19 по 25.01.19)

Захід З ким провод. Відповідальні

21.01.19

Творчі групи, бесіди  « Україна  – це…» (психолого–естетичний розвиток особистості) 1-4-х клас Викладачі кафедри, психологи
Виставка  робіт «Музика очима дітей» 1-4 клас Ласькова Я.А.
Виставка дитячої творчості «Умілі ручки» 1-11 клас Викладачі кафедри, психологи
Бесіда про птахів України, що зимують в містах, особливості їх годування та можливу підтримку з боку людини. 1-4 класи Нікітіна М.І.
Відбірковий тур з декоративно-прикладного мистецтва «Таланти твої, школа» 1-11 клас Ласькова Я.А.

22.01.19

Ритмічна розвиваюча гра «Оркестр» з використанням маракасів з втор сировини виготовлених учнями 1-Б, 1-А Ласькова Я.А.
Шарж «Дружня усмішка»  5- 11 клас Нікітіна М.І.
Майстер-класи «Годівничка для пташок» 1-11 Нікітіна М.І.
Відбірковий тур в номінації «Художнє слово»  у конкурсі «Таланти твої, школа» 1-11 клас Ласькова Я.А., Коровка Н.І., вчителі кафедри філології

23.01.19

Музична подорож до зимового лісу 4-Б, 4-А, 4-В Ласькова Я.А.
Відбірковий тур в номінації «Неперевершений віртуоз»  у конкурсі «Таланти твої, школа» 1-11 Ласькова Я.А.

24.01.19

Виставка-конкурс «Годівничка- рятівничка» 1-4 Нікітіна М.І.
Відбірковий тур в номінації «Блискуча хореографія» конкурсу «Таланти твої, школа» 1-11 клас Ласькова Я.А.
П’ятниця

25.01.19

Бесіда «Народний орнамент в побуті Українського народу. Його символічне значення»  10 клас Нікітіна М.І.
Відбірковий тур в номінації «Золотий голос» конкурсу «Таланти твої, школа» 1-11 Ласькова Я.А.
Акція «Не залишимо пташку голодною»

1-11 Нікітіна М.І