09.03.2021 р. Виховні години «Т.Г.Шевченко великий Кобзар і поет»

Березень в Україні часто називають Шевченковим. Тарас Григорович Шевченко — велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

До дня народження великого Т.Г. Шевченка для здобувачів освіти 2А та 2В класів були проведені виховні години «Т.Г.Шевченко великий Кобзар і поет». Метою було розширити знання учнів про життя і творчість Т.Г.Шевченка; формувати громадянську і загальнокультурну компетентності, бажання читати твори Т.Шевченка; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати творчі здібності, спонукати до власної творчості; виховувати любов до національної культури, прагнення бути справжніми українцями; виховувати почуття гордості за Україну, за її національного генія – Тараса Григоровича Шевченка.

Також учні із задоволенням взяли участь у арт-челенджі до дня народження Кобзаря — #читаємо_Шевченка