21.02.2021 р. Міжнародний день рідної мови та 150 річниця від дня народження Лесі Українки

Відео привітання з днем рідної мови

До дня рідної мови та в рамках відзначення 150 річниці від дня народження української письменниці, однієї з найвідоміших жінок давньої та сучасної України, перекладачки, культурної діячки, фольклористки — Лесі Українки у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів N 96 ім. О. К. Антонова класні керівники проведи години спілкування «Мандрівка життям Лесі Українки». Здобувачі освіти 1-2 класів переглянули відеопрезентації та дізналися, що вона любила, з чого сумавала і сміялася, про що писала листи рідним, про її далекі мандри. Після проведеного уроку підготували виставку малюнків. Здобувачі освіти 5-х класів дізнались про історію Дня рідної мови, про соціальні функції мови, обговорили значення виразу «рідна мова». Використовуючи засоби інформаційних технологій відшукували цікаві факти про українську мову, читали тексти, де всі слова починаються на певну літеру — вірш «Самотній сад» — всі слова починаються літерою «ес» та казку «Воронина вечеря», в якій всі слова починаються на «В». Діти переглянули відео «Цікаві факти з життя Лесі Українки» та прослухали аудіозапис її голосу. Літературна спадщина Лесі Українки — органічна і невіддільна складова частина української літератури і культури!

Натисніть, щоб переглянути фото