З 13 на 14 січня українці зустрічають Старий Новий рік, або Щедрий вечір!

Щедро-щедро стіл накритий!

Буде рік багатий, ситий,

Буде щастя і здоров’я,

Жити будете з любов’ю,

Чесні будуть справи й дії,

Всі здійсняться ваші мрії!

Щедро-щедро вам бажаєм!

З Щедрим вечором вітаєм!

Натисніть, щоб переглянути відео

Увечері 13 січня прийнято щедрувати. Веселі компанії ряджених щедрувальників обходили будинки, бажаючи господарям благополуччя, здоров’я і достатку. Однією з традицій Старого Нового року, власне 14 січня, вважається посівання. У перший день старого Нового року спочатку до будинку повинен зайти чоловік, тому представниці прекрасної статі ходили посівати рідше. Одними з найактивніших посівальників є діти, які обов’язково отримували частування і заохочення за свою працю. Нехай серце веселиться в Щедрий вечір, а думки про земне і тяжке тікають! Радійте, смійтеся та не втрачайте надії! Нехай любов панує у вашій родині, а цей вечір стане по-справжньому щасливим! Щастя і злагоди вашому дому, здоров’я, достатку!

Класні керівники 2А та 2В класів – Патара І. Ю. та Демеденко Н. В.