10.09.2020 р. Виховний захід до дня народження О. П. Довженка з учнями 6А класу.

10 вересня 2020 виповнилося 126 років від дня народження геніального режисера, талановитого письменника, художника і філософа, одиного з основоположників українського кінематографа — Олександра Петровича Довженка.З метою вшанування пам’яті митця, вивчення та популяризації його творчої спадщини серед учнівської молоді у ЗЗСО #96 І-ІІІ ступенів їм. О. К. Антонова була проведена виховна година з учнями 6А класу. Діти переглянули фото-презентацію, заслухали невеличкі доповіді однокласників та поговорили про різноманітні кіно професії. Такий великий талант, яким володів кінокласик, часом трапляється раз на сто років… Cтрічка «Земля» — у списку 12 кращих фільмів всесвітньої історії кіно. Його ювілеї під егідою ЮНЕСКО відзначають у всьому світі. Класний керівник — Палій Євгенія Леонідівна.

Натисність, щоб переглянути фото