15.02.2021-19.02.2021 тиждень іноземних мов

15 лютого 2021 року в спеціалізованій школіI-III ступенів № 96 ім. О.К. Антонова розпочався Тиждень іноземних мов. Відкриття Тижня іноземних мов розпочалося привітанням до Днем Святого Валентина. Вчитель англійської мови Гончарова М.М. разом із здобувачами освіти 6-А класу пропонували вчителям обрати свою валентинку – символ освідчення у коханні або прояву симпатії. Також діти із зацікавленням ознайомилися із романтичними історіями виникнення свята.Продовженням свята був урок, присвячений Дню Святого Валентина та виготовлення листівки вчителем Гончаровою М.М. із здобувачами освіти 3-А класу. Під час уроку діти не тільки вивчили традиції святкування, зробили листівку, але і активно провели час, із захопленням виконали пісню про символ Дня Валентина – серце.Упродовж свята була створена фотозона та представлена виставка учнівських творчих робіт на різні теми:- «Мій улюблений мультфільм/Мій улюблений герой мультфільму»;- «Символи Великобританії»- «Моя улюблена літера». Роботи були представлені у різних техніках. Тиждень іноземних мов у 5 класах розпочався міні-знайомством з Польщею, яке включало в себе: карту Площі, найбільші міста, міста з якими межує Польща, річки, озера та гори, польський уряд, президента Польщі та грошову одиницю, гімн і основні символи.Вчителем англійської мови Гончаровою М.М. було проведено захід до свята Святого Валентина у 6-А класі, на якому діти відгадували «Закоханий кросворд» і складали пазли англійською мовою про любов, атрибути та символи Дня усіх закоханих. Діти із задоволенням брали участь у цікавих подіях дня, які не тільки допомогли закріпити знання про Свято Валентина, а й викликали інтерес до уроків англійської мови та польської мови.

Натисніть, щоб переглянути відео

План тижня іноземних мов