Екскурсія в музей Української революції до Дня Соборності

День Соборності України – свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

Саме сьогодні учнів 10 класу з класним керівником Кузнецовою Н.А.  відвідали музей історії української революції 1917-1921 років. Темою екскурсію було «День Соборності України», діти побачили оригінали документів, фотоматеріали та інші унікальні експонати пов’язані з боротьбою України за незалежність. Музей революції розташований в історичній будівлі, в якій працювала Центральна Рада України. Учні почули цікаву розповідь від провідних фахівців історичного музею. Учні були захоплені можливістю доторкнутися до історії і побачити все на власні очі.