День Соборності

Соборна Україна нині незалежна,
Як квітка синьо-жовта розцвіла.
І не згубилася людська любов безмежна
До України-неньки і її буття,
Що упродовж віків нам мрію дарувала
Й наснагу іти до вільного життя.
Україно, соборна державо,
Сонценосна колиско моя!

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

22.01.2019 з нагоди відзначення Дня Соборності України  в спеціалізованій І-ІІІ ст. школі №96 ім О.К. Антонова організовано та проведено ряд заходів. На великий перерві всі діти та вчителі школи  взялись за руки, та зробили живий ланцюг, не перериваючи його з третього поверху спустилися на перший, що символізувало єдність нашої держави. Класні керівники  провели виховні години: «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Співаєм славу тій події і тепер”. Учні 1- -4 класів організували виставку малюнків “Моя Соборна Україна”. Також був проведений конкурс патріотичної поезії, на якому діти проникливо читали вірші про Україну.

Моя Україно!
Я вірю, що дух твій ніколи не згасне.
Ти совість народу, незгасна зоря,
Живи й процвітай, Україно моя,
Для миру, для щастя, любові й добра.