Посвята в Антонівці

18 січня 2019 року в спеціалізованій школі № 96 імені О.К. Антонова пройшла посвята першокласників в Антонівці.  Це  свято стало доброю традицією нашої школи. Цей довгоочікуваний день став абсолютно незвичайним для наших першокласників. Зовсім нещодавно їх називали малюками, дошкільнятами, а тепер про них будуть казати: «Це учні, це антонівці!». Учні перших класів підготували виступи. Тим самим вони показали, що вже готові до шкільного життя і по праву носять звання учнів 96 школи. Привітання  підготували учні 5-х класів, які із задоволенням танцювали та співали для них. Капітани перших класів Сорокіна Тетяна Георгіївна та Якубенко Марина Едуардівна, зуміли за такий короткий час підготувати справжні команди антонівців. Всім учням видали перші паспорти справжніх «Антонівців». Діти та їх батьки були в захваті від проведеного свята. Родина 96 школи вітає вас з цим днем та бажає безхмарного і чистого неба!