Тиждень російської мови та зарубіжної літератури

З метою сприяння розвитку творчих здібностей учнів, стимулювання самостійності та ініціативності у саморозвитку, поглиблення і поширення знань із предмету, формування креативного мислення з 27.04 по 30.04.2020 року був проведений тиждень російської мови та зарубіжної літератури.

Незважаючи на нестандартні умови навчання та спілкування, тиждень став своєрідним творчим звітом. Головний захід – проект «Здоровым может быть каждый: волшебные рецепты» об’єднав учнів старшої школи, які своїми відео-творами різних жанрів (есе, оповіданнями, віршами, піснями) прагнули привернути увагу до актуальної сучасної теми.

А учні середньої школи – учасники «Поетичного фестивалю» – протягом кількох днів демонстрували своє бачення поетичного світу віршів улюблених авторів.