НАКАЗ Про результати конкурсного відбору  підручників для 7-х класів

Наказ

____.04.2020 р.                                                                     №

Про результати конкурсного відбору

підручників для 7-х класів

Згідно з рішенням педради на тему: «Затвердження вибору  підручників для 7-х класів на 2020-2021 навчальний рік» (протокол № ____ від ___.____.2020 р.,)

НАКАЗУЮ :

1. Довести вибір підручників для 7-х класів школи, яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2020 році, до відома педагогічних працівників за списком:

1.1. «Історія України», підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Власов В. С., Панарін О. Є., Топольницька;

1.2. «Всесвітня історія» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Щупак І. Я.;

1.3. «Інформатика», підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Морзе Н. В., Барна О. В.

1. Оприлюднити даний наказ та вибір підручників для 7-х класів за формою, наданою в додатку 3 до листа МОН від 22.01.2020 № 1/9-39 на сайті школи.
  2. Направити результати вибору/замовлення школи до управління освіти, молоді та спорту Святошинської в місті Києві державної адміністрації.
  3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально- виховної роботи Барановську С.М.

Директор школи                                      Лариса ЖУК

Додаток до наказу

від ___. ___ 2020 № _____

«Історія України», підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

учнів вчителів
1 «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Власов В. С., Панарін О. Є., Топольницька Українська 90 2 «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Хлібовська Г.

«Історія  всесвітня», підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

учнів вчителів
1 «Всесвітня історія» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Щупак І. Я., Українська 90 2 «Всесвітня історія» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Гісем О. В., Мартинюк О. О.

«Інформатика», підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

учнів вчителів
1 «Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Морзе Н. В., Барна О. В.

Українська 90 2 «Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.