«П’ятихвилинки здоров’я» 11/03/2020

Щоб не послабити імунітет, важливо виконувати поради лікарів: дитина повинна дотримуватися режиму дня, проводите більше часу на свіжому повітрі, займатися спортом. Саме такою була тема » П’ятихвилинки здоров’я» у  спеціалізованій школі ім О.А. Антонова № 96 сьогодні, 11.03.2020 р..

Учні 1-Б класу провели ранкову зустріч «Що таке режим дня?» та створили лепбук.

Учні 2-А класу дізнались, що загартовування це невід’ємний атрибут здорового способу життя. Із задоволенням проходять динамічні перерви на свіжому повітрі, веселі і цікаві ігри, заняття на спортивному майданчику.

Учні 7- А класу також ознайомилися із видами загартування та правилами, дізнались, яку користь приносить загартування.

Ці профілактичні заходи спрямовані на запобігання поширення інфекціі і проникнення іі в організм здорової людини, а також формують в учнів свідоме ставлення до свого життя і здоров’я.