Бесіди «Як захистити себе від вірусної інфекції у громадських місцях»

Враховуючи епідеміологічні умови, що склалися в країні стає необхідним проведення роз’яснювальних та попереджувальних заходів, які навчать школярів правильної поведінки в місцях скупчення людей. Сьогодні, 05.03.2020,  у спеціалізованій школі ім О.А. Антонова № 96  класні керівники провели з учнями «П’ятихвилинки здоров’я»  саме на цю тему.
З учнями початкової школи  були проведені профілактичні бесіди «Як захистити себе від вірусної інфекції у громадських місцях». Діти переглянули мультфільм «Корисні підказки. Стоп, застуда» та вчилися  правильно мити руки. А учні середньої та старшої школи також пригадали  правила особистої гігієни , які дозволять учням зберегти своє здоров’я та упередити захворюваність інших на ОРВІ.

Для попередження захворювань потрібно:
— мити руки;
— провітрювати приміщення і робити вологе прибирання;
— прикривати рот і ніс під час кашлю та чхання;
— дезінфікувати особисті речі;
— уникати дотиків свого обличчя;
— повноцінно харчуватися, висипатися, уникати  перевтоми.
Будьмо здорові!