МО класних керівників 21.12.19

21 грудня 2019 року відбулось 3 засідання МО класних керівників на тему «Самодіагностика особистості і правове виховання».

Мета: Озброєння педагогів школи  сучасними методами роботи з школярами  Формування у педагогів установки, що успіх в організації роботи  значною мірою залежить від особистості  та самопочуття педагога, його професійності, високих моральних, людських якостей. Інтеграція зусиль і гармонізація педагогічного колективу. Посилення правової роботи в школі.

На МО виносились питання організації патріотичного виховання в закладі освіти за сучасних умов . Відбувся обмін досвідом між класними керівниками.

Нікітіна М.І. провела тренінг: «Формування позитивного ставлення до себе»

Бородіна О.В. проаналізувала  відкриті  виховні заходи за І семестр і роботу МО  за І семестр 2019-2020 рр.