День учителя

У спеціалізованій школі №96 ім. О.К. Антонова День вчителя це не тільки слова пошани вчителям, це ще й можливість відвідати майстер-класи від вчителів. У свій святковий день вчителі запросили учнів 5-11 класів до себе на майстер-клас, на яких познайомили дітлахів зі своїм захопленням і навчили цікавим життєвим речам. Учні мали можливість вибирати самостійно і записатись на такий майстер-клас, який його більше всього зацікавив. На такому занятті були присутні різновікові діти. На такому УРОЦІ не було Не зацікавлених і Не працюючих учнів. Такий УРОК вчитель проводив Не за підручником, а за бажанням поділитися своїм хоббі, своїм захопленням. Такий майстер-клас тривав 3 години, а потім вчитель разом зі своїми щасливими учнями, продемонстрували всім свої досягнення, свій «продукт».

Ми довели, що педагог — це багатогранна особистість, яка має свої уподобання, хоббі, захоплення! Це креативна, творча, талановита, здатна до самих складних змін, інноваціям і дуже витримана людина!