День у таборі

Другий день у пришкільному таборі «Сонечко» при ЗЗСО № 96 імені О.К. Антонова пройшов під гаслом День безпеки життєдіяльності.  До табору завітав шкільний офіцер поліції Полюхович Микола Миколайович, який провів інтерактивну бесіду з правил дорожнього руху. Діти мали можливість моделювати різні випадки дорожнього руху та бути відповідальними пішоходами. Також вихованців зацікавили можливості службової машини. Під час гурткової роботи діти мали можливість познайомитись з польською мовою та повторити англійську. Перед обідом  діти малювали стінгазету свого загону та показали, які правила поведінки в таборі та правила дорожнього руху вони засвоїли. На кінець дня, дітей розважив чудовий ляльковий театр з повчальною виставою про правила дорожнього руху  “Три кольори”. День пройшов яскраво та цікаво!