Тиждень історії. День перший

24 вересня у спеціалізованій школі № 96 імені О.К. Антонова розпочався тиждень історії. Учні 5-8 класів брали участь у квесті – грі  «В пошуках героя » . Мета завдання: знайти інформацію про видатних людей України, яка була захована в школі  та ознайомитись з їх біографією.

Також, з  учнями 11 класу був проведений круглий стіл  «Голокост». Учні висловили свою точку зору щодо німецького «нового порядку », розібрали питання – проблему колабораціонізму , переглянули уривки з відео про концтабори  створені Німеччиною.

Також,  учні могли ознайомитись з виставкою малюнків « Теорії походження людини» та плакатів і газет на історичну тематику , створену учнями 7-11 класів. Виставка діятиме протягом тижня.

Кожного дня на тижні історії  буде проходити інформаційна хвилинка «Кроки до мрії». Щоуроку  учні 5 – 11 класів будуть знайомитись з історичними цікавими подіями з життя українців та України.