День четвертий

18квітня 2019року в рамках тижня природничих наук учнями спеціалізованої школи №96 проведено виставку Мистецтво природи. Мікросвіт людини. Діти ознайомились з дивовижною  архітектурою наших органів чуття. Чому різним людям подобається різна музика і як вона впливає на наше життя. Чи існує творче бачення насправді? Хто бачить як бджола та птах?

відбувся в 7 класі урок- подорож «Ця дивовижна й непередбачувана вода». Учні дізналися про дивовижні властивості води, дізнались про причину цих властивостей. З розповідями про це виступили самі учні.   Всім сподобався  фільм від сайту  «Цікава наука»   про аномальні властивості води. Також на уроці пройшла вікторина – змагання  на знання властивостей води , кисню між учнями цього класу.