Тиждень слов’янських мов. День перший

23.04.2019 року, учні 5-А класу, взяли участь у конкурсі лепбуків. Тема лепбуку «Польща». Дана тема містила в собі символіку польського народу і матеріал про різні міста Польщі. Діти дізналися більше про польські міста, кухню та звичаї.

Учні 5-Б класу, взяли участь у конкурсі лепбуків. Тема лепбуку «Вивчаємо польську мову». Дана тема включала все вивчене з початку навчального року,тому діти не тільки провели майстерно час, але й повторили все вивчене.

Учні 6-А класу, взяли участь у конкурсі лепбуків. Тема лепбуку «Традиційні страви польської кухні». Дана тема містила в собі страви, солодке та напої. Діти дізналися більше про польську кухню та завсоїли гарно поданий матеріал.

Учні 6-Б класу, взяли участь у конкурсі лепбуків. Тема лепбуку «Польська література». При виконанні даного лепбуку діти дізналися більше про видатних польських письменників та їх творчість.