«П’ятихвилинки здоров’я» на тему «Гігієна помешкання»

Враховуючи епідеміологічні умови, що склалися в країні стає необхідним проведення роз’яснювальних та попереджувальних заходів, які навчать школярів правильним діям для збереження здоров’я. Сьогодні, 06.03.2020, у спеціалізованій школі ім О.А. Антонова № 96 класні керівники провели з учнями «П’ятихвилинки здоров’я» на тему «Гігієна помешкання».
З учнями початкової школи були проведені профілактичні бесіди про значення чистого повітря для здоров’я людини та необхідність регулярного провітрювання приміщень; формували уявлення про гігієну оселі та мікроклімат приміщення; розвивати креативне мислення; бажання дотримуватися чистоти в оселі; виховували гігієнічні навички. А дуже творчі діти створили з LEGO дім, який має бути чистим і прибраним.