Тиждень природничих наук. День третій. Брейн-ринг

Наше сьогодення — це стрімка глобалізація,створення нових винаходів, дослідження Марса . Однак , не менш з тим , залишається проблема чистої питної води і її забруднення.

Спеціалізована школа 96 ім. О.К. Антонова не залишилась осторонь світових тенденцій і працювала над власним проектом «Вода — джерело життя»

Зокрема ділити працювали над
анкетуванням серед дітей та їх батьків стосовно властивостей води і її впливу на організм;вирахували співвідношення маси тіла і кількості питної води, яку потрібно вжити впродовж доби;навчалися економити воду в домашніх умовах; та інше.

Також були запрошені представники лабораторії, які досліджували якість води та повітря. Результат — тішить!
Вода і повітря — абсолютно чисті і безпечні для здоров`я дітей.

Завершенням проекту став брейн-ринг «Найцінніший мінерал на Землі».
До нас завітали гості, а саме учні та вчителі спеціалізованої школи 76 ім. О.Гончара
Діти активно змагалась в 4 раундах та демонстрували свої знання та вміння.

Під час бліц-турніру учасники дивували нас своїми знаннями про властивості та особливості води, а раунд загадок дав можливість подумати логічно і віднайти правильну відповідь.
На етапі «Реклама» зал був вражений від креативу і швидкості наших команд. Адже за 5 хвилин створити власний бренд питної води — під силу справжнім креативним розумникам!!!!!

В цій інтелектуальній грі , СШ 96- зайняла 2 місце, а почесне перше місце отримали учні СШ 76.

Та найголовніше, що кожен з присутніх усвідомив важливість води, її впливу на наше життя та здоров`я.
Передаємо естафету проведення проекту «Вода — джерело життя» учасникам освітнього процесу спеціалізованій школі 76 ім. О.Гончара та школі 50
Красива молодь-здорова молодь !