Тиждень початкової школи. День перший

Другий день тижня –День моєї країни. В цей день відкрилася виставка дитячих малюнків «Я малюю Україну». Молодші школярі доклали чимало зусиль, щоб показати красу нашої країни. У цьому їм допомагали не лише вчителі, а й батьки.

На четвертому уроці учні 1-Б класу разом з класним керівником Якубенко Мариною Едуардівною провели виховний захід «Зустріч весни». Першачки мали змогу більше дізнатись про традиції українського народу.

Учні 2-А класу разом з класним керівником Виговською Яніною Йосипівною провели класну годину «Я люблю Україну». Діти декламували вірші та підготували малюнковий флешмоб.

Крім того, кожен клас в цей день зміг відвідати віртуальну екскурсію «Чудеса України». Учні початкової школи ознайомилися з місцями в Україні, які вражають своєю красою та унікальністю.