Всеукраїнська гра «Соняшник»

5 березня 2019 року учні нашої школи традиційно стали учасниками Всеукраїнської гри «Соняшник».
Участь у цьому конкурсі — це об’єднання маленьких сердець заради підтримки, розвитку нашої української мови.
З нетерпінням та зацікавленістю вони очікували початку інтелектуально-мовознавчого «змагання».
Залучено було уперше до «соняшникового» кола і пятикласників.
Усім учасникам потрібно було проявити ерудованість, мобільність, аналітичність, креативність, логічне мислення та повагу до рідної мови, а найголовніше – бажання пізнати нове, перевірити свої знання не тільки з української мови та літератури, а й з історії України, пригадати звичаї та традиції нашого народу.
Учні виконували завдання із захопленням та із задоволенням розв’язували ребуси.
Перший етап пройдено! А тепер конкурсанти чекатимуть другого, результати якого можна буде в будь-який час переглянути в соціальній мережі. А не за горами і отримання сертифікатів та подарунків!
Стовідсотково наші маленькі конкурсанти взяли тепло і відтінки отого соняшникового тепла та позитиву!