Виховна година з ПДР у 11 кл

08.11. 2019 року в 11 класі з метою поглиблення знань про правила дорожнього руху та розвитку практичних навичок у відповідній сфері було проведено урок «Безпека на дорозі – безпека життя» в рамках тижня безпеки дорожнього руху.
Учні 10 класу провели практикум «Я — пішохід. Поведінка і перша допомога при шоковому стані після ДТП», на якому пригадали правила дорожнього руху; дізнались про основні небезпеки, що можуть очікувати нас у повсякденному житті як пішохода так і велисопедиста в разі недотримання правил дорожнього руху; про те, як правильно надавати допомогу потерпілим в шоковому стані після ДТП.
Учні ставали учасниками дорожнього руху як пішоходи та велисопедисти, пригадали застережні дорожні знаки, а також оволоділи знаннями про надання невідкладної долікарської допомоги при шоковому стані