Година спілкування «Місія — космос»

31 січня 2019 року минув рік, як перестало битися серце першого космонавта незалежної України, Героя України Леоніда Каденюка. В рамках загальнонаціонального тижня пам’яті в спеціалізованій школі № 96 було проведено годину спілкування «Місія — космос» з метою інформування школярів про життєвий шлях та здобутки Леоніда Костянтиновича, який був справжнім національним символом України. Під час заходу учні отримали можливість дізнатися про маловідомі сторінки життя та діяльності космонавта. Учні 1-4 класів завдяки «живому журналу», який підготували Остапенко Вікторія та Рекунова Єлизавета, дізналися, що саме завдяки Леоніду Каденюку в космосі вперше побував прапор України, друкований «Кобзар» Т.Г.Шевченка та пролунав гімн нашої держави. Старшокласникам було запропоновано переглянути презентацію та фрагмент відеофільму «Космічна місія» про політ Каденюка на американському БТКК « Колумбія» в 1997 році. Леонід Каденюк любив життя, був сповнений творчих задумів, енергії, мрій. Він повторював не раз: «Якщо свою мрію зміг утілити хлопчик із буковинського села,- то так само може будь-хто. Мрія дає змогу людині долати труднощі, спрямовує, дисциплінує, допомагає досягти своїх цілей.»