Старий Новий рік

13 січня — Меланії, Щедрий вечір та 14 січня – Старий Новий рік, Василя-землероба – все це одні з найулюбленіших зимових свят нашого народу. Починаючи з Щедрого вечора аж до ранку Василя не стихали по українських дворах і хатах обрядові пісні, не припинялися жартівливі вистави, привітання зі святами, побажання всього найкращого в Новому році.
От і в нашій школі вирішили підтримати ці чудові традиції. Педагог-організатор Слободянюк А.С. разом з учнями спеціалізованої школи № 96 ім. О.К. Антонова підготували коротеньку сценку в новорічному стилі. Діти щедрували за всіма українськими народними традиціями,. Кожен учасник отримав велике задоволення та багато позитивних емоцій. Таким веселим гуртом ми пройшли по всіх класах, завітали до учительської, кабінету директора, їдальні та бібліотеки. Звичайно не обходилось без імпровізацій, та ця маленька вистава стала приємним сюрпризом і відмінним привітанням для всієї школи.