Свято весни. Презентація 8 класів

Дружби радісні хвилини,
Принесе як дар любов,
Усміхайтесь знов і знов!

06.03.2020 року у СШ № 96 імені О.К. Антонова до Міжнародного жіночого дня учнівське самоврядування вирішило підняти настрій не тільки вчителям, а й всім гостям нашої школи. О 8:00 з вікон школи звучала музика,яка дарувала радість та захоплення всім, хто проходим повз школу. Також, сильна половина учнівського самоврядування супроводжувала вчителів до їхніх класів та запрошували на святкування та концерт.

Учні 8-х класів підготували святковий концерт, на якому привітали вчителів зі святом. Діти своїм виступом допомогли  присутнім гостям, вчителям та батькам поринути у атмосферу романтики, ніжності та чутливості,  дали змогу кожній жінці, дівчині відволіктися від буденних проблем та нагадали, що кожна жінка особлива.

Директор школи Жук Лариса Вікторівна із задоволенням подякувала всім за клопітливу та старанну роботу, привітала з 8 березня і побажала: «Вітаю зі святом весни! Бажаю сонця ясного на землі й на обрії, долі незрадливої, щедрої, доброї. Хай все задумане здійсниться, хай радістю дні розпочинаються!!!»