Таланти твої школо!!! (1-4 кл)

Протягом тижня початкової школи у СШ № 96 імені О.К. Антонова відбувалося багато цікавих заходів, але фіналом тижня став концерт, де ми нагородили учнів грамотами та подивилися на їх чудові таланти. Останній день тижня ще раз переконав всіх у тому, що дитяча творчість –це щось неповторне, безпосереднє і разом з тим дивовижне. Молодші школярі з особливим завзяттям демонстрували свої таланти. Наші учні підготували гарний змістовний концерт. Півтори години святкового концерту сплинули зовсім непомітно, зворушуючи серця й даруючи хвилини насолоди присутнім. Гала-концерт відзначився великою кількістю яскравих номерів, які підготували діти. Учні показували як всі вони вміють співати, танцювати. Свято пройшло в сімейній, теплій, затишній атмосфері, де кожен відчув себе частинкою родини 96 школи.